KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15229419
nr 1522 9419
Olof Arén
(1918-2003), Sverige
Oljemålning, Kustlandskap. Signerad. Olja på duk, 54x66 cm, yttermått inklusive ram: 69x80 cm
Olof Arén, svensk bildkonstnär född 1918, död 2003 .
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 20 februari 2023
kl 18:05:25
20/2 02:01:54